ВАЖНО!
Изх. № 9137-689/10.09.2016 г.
ДО
ДИРЕКТОРИТЕ
НА СТОЛИЧНИТЕ УЧИЛИЩА
УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН / УВАЖАЕМА ГОСПОЖО ДИРЕКТОР,
Уведомявам Ви, че съвещанията с учителите по отделните учебни предмети ще се проведат по приложения по-долу график. Моля, създайте организация за осигуряване на учебния процес в поверените Ви училища за посочените в графика дати и участие на учители от съответната предметна област.
ГРАФИК
ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА СЪВЕЩАНИЯ С УЧИТЕЛИТЕ ПО УЧЕБНИТЕ ПРЕДМЕТИ
№
|
Учебен предмет
|
Дата на провеждане
|
Място на провеждане
|
Начален час
|
1.
|
Начално образование
/ по райони/
|
06.10.2016 г.
/ Банкя, Овча купел, Илинден, Изгрев, Младост, Красно село, Подуяне, Слатина, Панчарево, Лозенец, Витоша, Оборище/
07.10.2016 г.
/Възраждане, Кремиковци, Надежда, Сердика, Средец, Триадица, Нови искър, Красна поляна, Люлин, Искър, Връбница, Студентски /
|
35 СУ “Добри Войников“,
ул. „Добри Войников“ № 16
35 СУ “Добри Войников“,
ул. „Добри Войников“ № 16
|
10.00 ч.
14.00 ч.
10.00 ч.
14.00 ч.
|
2.
|
Български език и литература
/ по райони/
|
12.10.2016 г.
/Витоша, Възраждане, Изгрев, Искър, Красно село, Кремиковци, Оборище, Овча купел, Младост, Панчарево, Средец, Студентски/
13.10.2016 г.
/Банкя, Връбница, Илинден, Красна поляна, Лозенец, Люлин, Надежда, Нови Искър, Подуяне, Сердика, Слатина, Триадица/
|
ПГТЕ „Хенри Форд“,
ул. „Хайдут Сидер“ № 8
ПГТЕ „Хенри Форд“,
ул. „Хайдут Сидер“ № 8
|
10.00 ч.
14.00 ч.
10.00 ч.
14.00 ч.
|
3.
|
Чужди езици / I – VII клас/
|
19.09.2016 г.
|
ЧПГ „Дружба”,
жк „Обеля“2, ул. 106, №3
/до метростанция Обеля/
|
10.00 ч.
14.00 ч.
|
4.
|
Чужди езици
/ VIII – ХII клас/
|
20.09.2016 г.
|
ЧПГ „Дружба”,
жк „Обеля“2, ул. 106, №3
/до метростанция Обеля/
|
10.00 ч.
14.00 ч.
|
5.
|
Математика
|
26.09.2016 г.
|
18 СУ „Уилям Гладстон“ ,
ул. „Пиротска“ №68, кинозала
|
09.00 ч.
14.00 ч.
|
6.
|
Информатика и информационни технологии
|
26.09.2016 г.
|
18 СУ „Уилям Гладстон“ ,
ул. „Пиротска“ №68, кинозала
|
10.30 ч.
15.30 ч.
|
7.
|
История и цивилизация
|
17.09.2016 г.
|
СУ „Св. Климент Охридски“, 65 аудитория
|
9.00 ч.
|
8.
|
География и икономика
|
17.09.2016 г.
|
СУ „Св. Климент Охридски“, 65 аудитория
|
9.00 ч.
|
9.
|
Предметен цикъл „Философия“
|
17.09.2016 г.
|
СУ „Св. Климент Охридски“, 65 аудитория
|
11.00 ч.
|
10.
|
Природни науки и екология
/ Биология и здравно образование,
Химия и опазване на околната среда
Физика и астрономия
|
04.10.2016 г.
|
18 СУ „Уилям Гладстон“ ,
ул. „Пиротска“ №68, кинозала
|
10.00 ч.
14.00 ч.
|
11.
|
Физическо възпитание и спорт
|
17.09.2016 г.
|
ПГТЕ „Хенри Форд“,
ул. „Хайдут Сидер“ № 8
|
10.00 ч.
13.00 ч.
|
12.
|
Бит и технологии
|
05.10.2016 г.
|
74 СУ „Гоце Делчев“
ж.к. "Надежда" 5
|
10.00 ч.
14.00 ч.
|
13.
|
Изкуства
/ Музика
Хореография/
|
07.10.2016 г.
|
144 СУ „Народни будители“
ж.к „Младост “ 3
|
10.00 ч.
14.00 ч.
|
14.
|
Изкуства
/ Изобразително изкуство/
|
06.10.2016 г.
|
144 СУ „Народни будители“
ж.к „Младост “ 3
|
10.00 ч.
14.00 ч.
|
15.
|
Религия
|
04.10.2016 г.
|
РУО - София – град
Заседателна зала
|
16.00 ч.
|
ВАНЯ КАСТРЕВА
НАЧАЛНИК НА РУО - СОФИЯ-ГРАД
ВИЛМА ДОМИНИКОВА
НАЧАЛНИК НА РУО – СОФИЯ- ГРАД
/Съгласно заповед № РД 10-2085/24.08.2016 г.
на министъра на образованието и науката/
|